سوئیت رویال

بزرگترین – بهترین سوئیت های هتل ما سوئیت رویال می باشد. این اتاق شامل یک اتاق دبل که توسط یک دیوار و یک در به اتاق دیگر که Twin می باشد متصل است. اهمیتی که این اتاق برای خانواده ها دارد این است که می توانند اتاق پدر و مادر را از اتاق فرزندان جدا کنند.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

سوئیت دوبلکس

سوئیت دوبلکس شامل 2 بخش خواب و نشیمن می باشد که به وسیله پلکان با هال مرتبط می شوند. در طبقه پایین تلویزیون و بخش نشیمن و در طبقه بالا اتاق خواب به همراه حمام،  سرویس فرنگی، جکوزی موجود است.

اتاقهای چهار تخته

اتاقهای چهار تخته هم همانند اتاقهای دیگر هتل از امکاناتی برخوردار است اما تفاوت اصلی در اندازه اتاق است که نسبت به بقیه ی اتاق ها سایز بزرگتری دارد. تخت های این اتاق یک تخت دبل بعلاوه دو تخت یک نفره می باشد.

Previous slide
Next slide

اتاقهای سه تخته

نوع دیگری از اتاق های هتل ایرانیان اتاق Triple یا همان سه تخته می باشد. مدل این اتاق به این شکل است که یک تخت دو نفره دبل به علاوه یک تخت یک نفره قرار دارد که معمولا خیلی کارآمد برای خانواده های سه نفره است و در بین خانواده ها این اتاق محبوبیت بیشتری دارد.

اتاقهای دو تخته

در هتل ایرانیان قزوین اتاقهای دو تخته به 2 صورت موجود می باشد.
اتاقهایی با دو تخت متصل یا دبل که اغلب جهت زوج ها مورد استفاده قرار میگیرد. ویا دو تخته Twin (دو تخت یک نفره) که انتخاب مناسبی برای دو دوست یا همکار خواهد بود.

اتاقهای تک تخته

در این مجموعه مکان بسیار مناسبی جهت اقامت میهمانانی است که به صورت انفرادی سفر می کنند. از جمله امکانات موجود در اتاق ها میتوان به سرویس بهداشتی فرنگی – حمام با تجهیزات کامل، تلویزیون، ال سی دی، یخچال و مینی بار، چای ساز، اسپلیت و اینترنت وایرلس نامحدود رایگان اشاره کرد.